Modul EMCS eColKo je tu pre Vás, uľahčí Vám tvorbu daňových hlásení a komunikáciu s Finančnou správou SR pre tovary podliehajúce spotrebným daniam (lieh a alkoholické nápoje, tabak a tabakové výrobky, energia a energetické výrobky).
Pre vinárske výrobky, je v evidencii k dispozícii sekcia, ktorá obsahuje časti ako kategória vína, vinohradnícka zóna, tretia krajina pôvodu a operácie s vinárskym výrobkom.
Hlásenie je možné editovať priamo, alebo vytvoriť importom z ERP ekonomických systémov, alebo z evidencie Daňového skladu - modul eColKo.
VinkoPRO 2025 je rebríček vín, ktoré sa zúčastnia najmenej 3 súťaží, ktorých usporiadatelia využili informačný systém VinkoPRO v súťažnej sezóne 2023/2024.
PREDBEŽNÉ VÝSLEDKY, posledná aktualizácia 31.12.2025
Nenechajte si ujsť možnosť ochutnať naše nové vína ako prví!
Pripravili sme si pre vás ochutnávku nových vín z ročníka 2024 priamo v priestoroch, kde vznikajú. V sobotu 29. marca budete mať možnosť nazrieť do pivníc a spoznať bližšie chuť vín zo srdca Tekova. Chýbať nebude ani výborná káva a špeciality k vínu.
Tešíme sa na vás 🥂
Info
Kedy? Sobota, 29. marec 2025, 13:00 - 20:00
Kde? Víno Nichta, Čajkov 552
Vstupenky
Cena degustačného setu v predpredaji je 10€ a na mieste 14€. Lístky v predpredaji si môžete zakúpiť na zavinom.sk alebo v priestoroch našej vinotéky v Čajkove.
Degustačný set zahŕňa pohár na víno a štartovací balíček 10 žetónov na ochutnávku vína. Predpredajové degustačné sety si vyzdvihnete priamo pri vstupe do vinárstva.
Vinohradníctvo a vinárstvo s dlhoročnou tradíciou - Pivnica TIBAVA
PPH Nitra s.r.o.
Dátum od
25.05.2018 19:00
do
25.05.2018 22:00
Pozývame Vás na ďalšiu zaujímavú degustáciu vín vinárstva z východného Slovenska - Pivnica TIBAVA, ktorá sa uskutoční priestoroch našej pivnice.
Čaká Vás niekoľko výnimočných vín, vinársky zážitok a množstvo zaujímavých chutí.
Viac informácii o vinárstve získate na www.tibava.sk
Príďte k nám, pozvite aj svojich priateľov, stretnite sa s úspešným vinárom a v diskusii sa dozviete viac o jeho vínach ako aj úspechoch a hlavne ochutnáte vína z jeho produkcie.
Tešíme sa na Vašu účasť.
Vstupné: 10 € / osoba
V cene vstupenky sú zahrnuté: - degustované vína - občerstvenie (syrový tanier, pečivo, voda) - odborný výklad
POZOR počet miest je limitovaný!
V prípade záujmu si rezervujte miesto ešte dnes pre Vás a Vašich priateľov:
Jeden z najstarších zachovaných pivničných priestorov v Nitre nám odkrýva 30 metrov dlhú vínnu pivnicu umiestnenú do hradného kopca zo 17. - 18. storočia. Počas obnovy, ktorá trvala pol roka, sa v Pivnici pod Hradom uskutočnila kompletná výmena technickej infraštruktúry, ktorá bola ešte z 50. rokov minulého storočia. Keďže pivnica je chránenou pamiatkou, zachovali sa tu pôvodné tehlové obloženia ale aj kóje na víno, ktoré v prednej časti pivnice slúžia ako súkromný priestor na posedenie pri pohári vína. Kóje v zadnej časti pivnice slúžia na uskladnenie vín, ktoré sú na predaj, ale aj na uskladnenie vín z vínnych ciest pre verejnosť. Návštevníci majú možnosť prenajať si mrežami uzatvárateľnú kóju na uskladnenie súkromných zbierok.